Sterburta usług Kategoria: Sterburta usług

Ostatnio dodana lub zmodyfikowana strona:

 • Firma sprzątająca Poznań »

  Firmę Clean & Tidy, której specjalnością są usługi sprzątające w Poznaniu, można w łatwy sposób wyszukać w Internecie, w tym wypadku należy jedynie wprowadzić do okna wyszukiwarki frazę, taką jak chociażby „firmy sprzątające Poznań”. Z uwagi na to, iż firma Clean & Tidy ma również w ofercie profesjonalne usługi czyszczące, to w wyszukiwarce można ją ponado odnaleźć pod wyrażeniami „sprzątanie Poznań - tanio” lub „fachowe sprzątanie domu Poznań”. Przed rozpoczęciem czyszczenia, nasi pracownicy dokładnie wsłuchują się w prośby klienta.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rynny Bydgoszcz »

  Jeżeli budujesz dom albo przed Tobą naprawa pokrycia dachowego (dachy Bydgoszcz), to oferujemy Ci pomoc w zakresie zaopatrzenia w wysokiej jakości artykuły dekarskie. Dachstal to firma, która od blisko 20 lat działa w branży oraz współpracuje z innymi firmami prowadzącymi usługi dekarskie. Firmowa propozycja zawiera, przykładowo: rynny w Bydgoszczy stalowe oraz dachówki ceramiczne czy betonowe, okna do dachów w Bydgoszczy. Prócz tego dostępna jest rozmaitego typu blachodachówka w Bydgoszczy. Polecamy przy tym usługi związane, przykładowo z montażem zadaszeń, przechowywaniem produktów na dozorowanym terenie. Tym, którzy są zainteresowani, polecamy galerię fotografii przedstawiającą nasz dorobek.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz śniegu w rozsądnej cenie - Poznań »

  Jeżeli potrzebujesz firmy odśnieżającej dachy z Poznania, zgłoś się do firmy Clean & Tidy, jaka oferuje odśnieżanie wszelkich powierzchni. Firma przedsiębiorstwa obejmuje usuwanie śniegu z poznańskich parkingów oraz w w okolicznych miejscowościach. Przedsiębiorstwo wywozi usunięty śnieg. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje również skuwanie lodu i posypywanie śliskich powierzchni solą. Zajmujemy się chodnikami w przedsiębiorstwach oraz na posesjach prywatnych. Dla wygody klientów stworzyliśmy też opcje abonamentowe dostosowane do preferencji w danym przypadku.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cleanandtidy.com.pl - sprzątanie hal »

  Jeśli szukasz profesjonalistów, jakim można zlecić oczyszczanie dachówek w Poznaniu, to zapraszamy do Clean & Tidy. Nasza firma, korzystając z sprawdzonych środków oraz urządzeń do czyszczenia firm: Karcher czy Tenzi, precyzyjnie realizuje każde zlecenie. Pośród usług, które wykonujemy znajduje się doczyszczanie powierzchni w Poznaniu wszelkiego typu: od frontów, ścian przez kostkę brukową, dachów po podłogi (czyszczenie posadzek Poznań). Paramy się również myciem grobów, stawków ogrodowych czy rynien. Dokładny wykaz usług mieści się na naszej stronie WWW, a jednocześnie każda z nich wyceniania jest indywidualnie po wywiadzie z odbiorcą.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie biznes planów »

  Jeśli chcesz napisać plan biznesowy, to chcemy polecić Ci podmiot, który fachowo trudni się takimi zadaniami. Firma rAdvice - bo o niej mowa - posiada w swojej propozycji usługi związane z pozyskiwaniem wsparcia z UE lub outsourcingiem raportowania. Dokładniejsze informacje o ofercie przedsiębiorstwa odszukasz, wchodząc pod adres www.radvice.pl bądź najzwyczajniej wprowadzając w przeglądarkę hasło „doradztwo gospodarcze Poznań”. Dzięki dużemu doświadczeniu pracujących w przedsiębiorstwie rAdvice specjalistów, wykonywane usługi pozostają na wysokim poziomie. W ofercie rAdvice mieści się także mnóstwo ciekawych szkoleń oraz innych usług. Rekomendowana agencja prosperuje na terytorium Dolnego Śląska. Jeśli zatem szukasz kursów Excela na Dolnym Śląsku, to jak najszybciej zajrzyj pod adres online tego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Anglii »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które organizuje transport europejski, organizując między innymi busy z Danii do Polski oraz do Anglii. Firma proponuje przewozy ludzi z dojazdem do domu, lecz ta opcja musi zostać ustalona wcześniej, przewozy osób nieletnich, transportowanie przesyłek do Skandynawii, możliwość wynajęcia pojazdu z kierowcą oraz co dziesiąty kurs za darmo. Wyróżnia nas komfort jazdy, niskie ceny przewozu, jak również miła obsługa. Wyłącz wyniki z wyszukiwarki Google dla hasła transport Polska Dania oraz nie poszukuj dalej w wyszukiwarce internetowej wyrażenia paczki do Danii – przejdź już dziś na stronę www.tapu-trans.pl po więcej szczegółów.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia VoIP »

  Czy w Twojej firmie pojawił się nieustający bałagan, a buczące słuchawki co rusz przeszkadzają? Firma CETEKOM proponuje dla Państwa wybawienie. Oferowane centrale abonenckie spowodują, że załatwianie spraw przez aparat telefoniczny okaże się czystą przyjemnością. Jeśli dręczy Cię wieczne wiszenie na telefonie z licznymi kontrahentami, czas na nowoczesne rozwiązanie – telekonferencje. Firma CETEKOM tworzy dla wiernych klientów centrale telefoniczne, platformy VoIP oraz dodatkowo systemy call center na wyjątkowe, a także pojedyncze zlecenie.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Otwock »

  Kiedy chodzi o ofertę, którą stanowi termowizja Warszawa to miasto, w którym można napotkać imponującą panoramę ciekawych rozwiązań z tego zakresu. Nasza firma powoduje, że kiedy rozważamy kwestie takie jak przykładowo automatyka budynkowa albo świadectwa energetyczne Mazowieckie to właściwe region, by korzystnie pozałatwiać te sprawy. Gdy mamy na uwadze instalacje elektryczne Garwolin też znajduje się w naszych działaniach.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »

Sterburta usług - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: