Sterburta biznesu Kategoria: Sterburta biznesu

Ostatnio dodana lub zmodyfikowana strona:

 • Rozwód – najlepsza pomoc prawna we Wrocławiu »

  Kancelaria, która zatrudnia zespół profesjonalistów w różnych gałęziach prawa (wrocławski adwokat), swoją działalnością obejmuje rynek krajowy oraz międzynarodowy. Realizowana pomoc prawna na terenie Wrocławia kierowana jest do podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych (więcej na witrynie http://www.modus-kancelaria.pl). Pierwszym gwarantujemy szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie, przykładowo prawa budowlanego, międzynarodowego obrotu gospodarczego oraz pozostałych spraw związanych z działalnością gospodarczą. Klientom prywatnym gwarantujemy natomiast wsparcie, gdy konieczna jest windykacja wrocławskich wierzytelności, w zakresie praw konsumentów czy prawa administracyjnego.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne Poznań »

  Zastanawiałeś się, czy tłumaczenia audiowizualne są w zakresie świadczeń placówek zajmujących się tą branżą? Wpisz w wyszukiwarkę „tłumaczenia specjalistyczne Poznań”, a ujrzysz firmę Guerrilla Translations zapraszającą do zajrzenia na swoją witrynę internetową. Na podstronie „autor przekładu z Poznania” znajdziesz informację, iż firma podczas tłumaczenia materiałów źródłowych angażuje specjalistów z poszczególnej dziedziny. Podstrona „tłumacz Opole” informuje, że jednostka zatrudnia pracowników również w tamtejszym biurze. Jeżeli wpiszesz w wyszukiwarkę „przekładanie hiszpański” albo „tłumaczenie język japoński”, ujrzysz szczegółowy cennik proponowanych usług.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Analiza i opracowanie oceny ryzyka zawodowego w ofercie SGS EKO-PROJEKT »

  Przedsiębiorstwo SGS EKO-PROJEKT ma w ofercie szeroki zakres analiz wody pitnej oraz pomiary geodezyjne. W ofercie firmy znajduje się również analizę mikrobiologiczną próbek ścieków oraz usługi analityczne obejmujące badania rozprzestrzeniania zapachów w powietrzu. Przedsiębiorstwo może zająć się również badaniem środowiska pracy i przedstawić szczegółowy raport, razem z wykazem rekomendowanych działań naprawczych w momencie wykrycia zagrożeń. Instytut zbiera i akredytuje próbki do analizy i wykonuje analizy we własnym specjalistycznym laboratorium. Pod adresem analizysrodowiska.pl można znaleźć szczegóły oferty instytucji.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia konsekutywne niemiecki Poznań »

  Wpisujesz w wyszukiwarkę internetową „tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań” albo „szybke tłumaczenia niemiecki Poznań”, jako że chcesz skorzystać z oferty biura tłumaczeniowego? Koniecznie skorzystaj z oferty Danuty Witkowskiej, w przypadku, gdy znaczenie ma dla Ciebie wysoki standard świadczonych usług. Jest to doświadczona tłumaczka niemieckiego, która zajmuje się tłumaczeniami przysięgłymi. Nazwano ją jako „profesjonalny tłumacz niemieckiego Poznań”. Oferta obejmuje przekłady dokumentacji samochodowej, aktów urodzeń, zaświadczeń o niekaralności, jak również wielu innych dokumentów. Wejdź na witrynę: www.danuta-witkowska.com.pl po dodatkowe informacje.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zamówieniami »

  W sprawnym zarządzaniu przedsiębiorstwem istotną kwestie stanowi obieg dokumentów w przedsiębiorstwie i właściwi sposób zarządzania nimi. Firma Suncode zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem tego rodzaju programów dopasowanych do indywidualnych wymagań danego przedsiębiorstwa. Zakup tego typu narzędzia ułatwia zarządzanie zamówieniami lub fakturami. Nie potrzeba już dodatkowego programu do fakturowania, ponieważ wszystko zintegrowane jest z programem. Posiadamy nawet możliwość łatwego drukowania oraz wypełniana podania o urlop czy innych podań.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Multibiuro - sala konferencyjna - Radom »

  Jeśli szukałeś w wyszukiwarce internetowej frazy „elektroniczne biuro Radom” albo przewertowałeś wyniki z wyszukiwarki internetowej dla „rejestracja biznesu Radom”, to zaciekawi Cię prezentowana w tym tekście agencja MARAGA BIZNES, która została założona, myśląc o tych ludziach, którzy chcieliby prowadzić swoją działalność w profesjonalnym biurze w niskiej cenie. Aby ułatwić klientowi prowadzenie firmy i obniżyć początkowe koszty, zajmujemy się dostarczeniem na miejscu wszystkich niezbędnych usług, takich jak przykładowo biura, sala konferencyjna, fax, usługi księgowe, doradztwo oraz reklama. Schowaj wyniki z Google dla „rejestracja spółek Radom” i nie poszukuj dalej w wyszukiwarce internetowej „biuro rachunkowe Radom” – oferta naszego przedsiębiorstwa przybliżona na multibiuro.radom.pl spełni Twoje wszelkie oczekiwania.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie procesami biznesowymi »

  Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że szkolenia Six Sigma pozwalają na zwiększenie efektywności procesów w Twojej firmie? Czy słyszałeś, że szkolenie Green Belt, znane także jako 6 Sigma Green Belt pomoże Twoim pracownikom prowadzić pewne projekty? Nasza firma zarządzanie procesami biznesowymi ma świetnie opanowane. Pamiętaj jednak, że wprowadzając w pasku wyszukiwania wyrażenia typu „szkolenia zarządzanie projektami” możesz napotkać amatorów. Nie ryzykuj więc i odwiedź nas!

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »

Sterburta biznesu - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: