Sterburta edukacji Kategoria: Sterburta edukacji

Ostatnio dodana lub zmodyfikowana strona:

 • Studia psychologiczne »

  Ofertę tematyczną naszego portalu adresujemy do abiturientów, którzy nie wiedzą, jaki zawód wybrać, lub który rodzaj studiów wybrać. Oprócz dokładnej propozycji konkretnych instytucji oświatowych, umieściliśmy też ranking szkół wyższych pod względem ich renomy, poziomu nauczania, prawdopodobieństwa pracy i innych czynników. Znajdująca się na www.opinieouczelniach.pl wyszukiwarka pozwala znaleźć uczelnie, ze względu na lokalizację (przykładowo szkoły wyższe w stolicy), rodzajów studiów. Serwis zawiera również wykaz zawodów wraz z informacjami na temat zakresu obowiązków, wymaganego wykształcenia czy rodzaju pracy. Dla adresatów naszego portalu przygotowano również sporo podstron tematycznych, m.in. o miastach uniwersyteckich.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Humanistom trudno analizować dane statystyczne zaś matematykom stwarzać lotne metafory. Nagminny jest fakt, że pisanie prac magisterskich lub inżynierskich przez studentów utyka albo w miejscu analizy, albo opisówki. Jesteśmy tego świadomi, bo pomagamy w pisaniu różnych prac. Wieloletnie działalność dowiodła, że nie tylko pisanie prac licencjackich czy doktorskich rodzi problemy - po naszą pomoc zgłaszają się również ludzie pozatrudniani lub całe firmy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku i wciąż się rozwijamy, a nasz zespół poszerzają fachowcy z najróżniejszych dziedzin i często bardzo wąskich tematów.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Platforma e learningowa »

  Cyfrowaszkola.pl to platforma w Internecie, co pomaga nie tylko pobierać naukę. Dzięki niej da się, oprócz brania udziału w internetowych szkoleniach jak również kursach, samemu szkolenia jak również kursy oferować. Agencje szkoleniowe oraz osoby prywatne, mają możność w formie e learningu korzystnie dzielić się swoją wiedzą. Każdy kto rozpocznie współpracę z Cyfrową Szkołą, sam decyduje o zagadnieniach bądź też składnikach kursu.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »

Sterburta edukacji - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: