Sterburta rozrywki Kategoria: Sterburta rozrywki

Ostatnio dodana lub zmodyfikowana strona:

 • Eleganckie drukowane tła fotograficzne: sprawdź szczegóły na Colormachine.pl »

  Nie każde tło fotograficzne nadaje się do sesji dziecięcych. Tła fotograficzne dla dzieci wyróżniają wesołe barwy i motywy, np. z lubianych baśni. Profesjonalne (tła do fotografii) z reguły są dodatkowo trudne do zniszczenia oraz zabrudzenia. Znakomitej jakości surowce sprawiają, że służą one długo. Pod adresem http://www.colormachine.pl wybór drukowanych teł fotograficznych jest tak ogromny, że dla ułatwienia podzieliliśmy je na kilka kategorii. Tła można zamawiać pod wymiar, aby idealnie dopasować je do planu oraz potrzeb studia.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Monitory studyjne »

  Zawsze wszechstronnie zaopatrzony sklep ze sprzętem muzycznym w Wielkopolsce, to miejsce, w którym zaopatrują się wszyscy muzyczni amatorzy. DJ.PRO proponuje bowiem asortyment, który przydany jest w studiu nagraniowym albo na imprezach tanecznych. W zakresie sprzętu nagłośnieniowego możemy zaproponować przykładowo miksery muzyczne audio, aktywne kolumny, subwoofery, powermikser albo akcesoria audio. Dyskdżokejom w pracy potrzebne mogą m.in. sprzęt VJ, gramofony, a do studia sprzedajemy, przykładowo monitory studyjne, kontrolery MIDI czy inny sprzęt. Organizujemy także warsztaty przygotowujące zawodowo do DJ-owania. Warto również zaznajomić się z poradami na firmowej stronie.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Potrzebujesz specjalnych części dla placu zabaw – wejdź na www.kbte.pl »

  Żaden z placów zabaw nie jest kompletny bez huśtawek dla dziecka czy piaskownicy. Zapraszamy na stronę www.kbte.pl, gdzie znajduje się pełne wyposażenie placów zabaw oraz oryginalne wyposażenie sal zajęć ruchowych dla żłobków czy świetlic. Sklep proponuje też ogromny wybór zjeżdżalni z plastiku o różnych wysokościach i formach oraz modułowe place zabaw, które da się indywidualnie konfigurować. Dzięki dokładnym opisom oraz zdjęciom możemy być pewni, że zamawiamy odpowiedni model sprzętów. Przy większych zamówieniach możliwa jest realizacja etapami.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dmuchany zamek dla dzieci »

  Agencja FSWO zajmuje się organizacją przyjęć dla dzieci. W ofercie firmy dostępne są dmuchańce, czyli zabawki oraz sprzęty rekreacyjne nadmuchiwane powietrzem. Wszelkie nadmuchiwane zjeżdżalnie oraz inne urządzenia dostępne w naszej ofercie produkowane są przez renomowanych producentów i produkowane są z odpornych materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę. Wynajęcie nadmuchiwanego zamku dla dzieci jest doskonałym pomysłem na uatrakcyjnienie każdej imprezy dla dzieciaków, m.in. Dnia Dziecka w szkole lub pikników rodzinnych. Na stronie http://www.atrakcjenaimpreze.pl umieszczone są ważne informacje.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stroje karnawałowe dla dziewczynek »

  Chcesz kupić jakieś rewelacyjne kostiumy karnawałowe dla siebie lub dla kogoś bliskiego? To przepatrz ofertę sklepu PARTY TINO, który działa na rodzimym rynku od ponad 2 dekad oraz w którym odnajdziesz piękne kostiumy karnawałowe dla dzieci (choćby przebranie Indianina) i olśniewające stroje karnawałowe dla dorosłych (np. piękne maski karnawałowe). Ponadto w naszej ofercie znajdują się również stroje na wieczór panieński, a więcej na ich temat można się dowiedzieć na witrynie http://www.partytino.pl.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy paintballowe Warszawa »

  Strategią na zintegrowanie pracowników przedsiębiorstwa jest usługa paintball dla firm Warszawa ma do zaoferowania sporą powierzchnię hal do zabawy. Zachęcamy do zatrudnienia wyspecjalizowanej drużyny The Jokers. Ci pasjonaci rozgrywek scenariuszowych nie zorganizowaliby nic, w czym sami nie pragnęliby wziąć udziału. Wielu klientów przyznaje, że to najlepiej zorganizowany paintball w Warszawie. The Jokers udostępnia ponadto tereny podmiejskie.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »

Sterburta rozrywki - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: