Psychologia Podkategoria: Psychologia

 • Psycholog Poznań »

  Efektywny psycholog Poznań – terapia i samorozwój dla każdego. Szeroki wachlarz pomocnych zajęć powoduje, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Ogromnym zaciekawieniem cieszy się Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ) oraz warsztaty ze stoickich metod mentalnych. Zachęcamy do wzięcia udziału potrzebujących niezależnie od wieku. Psychoterapia Poznań – info@cpi.poznan.pl.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Wrocław »

  Jesteś z Wrocławia i szukasz pomocy psycholog albo psychoterapeuty? Odpuść sobie szukanie w internetowej wyszukiwarce takich wyrażeń, jak przykładowo: „psychoterapeuta Wrocław” czy też „psychoterapia Wrocław” – sprawdź witrynę doświadczonej psycholog, która ukończyła Uniwersytet Wrocławski i która w swojej codziennej działalności, aby lepiej pomagać pacjentom, współpracuje z psychiatrą oraz pedagogiem. Pomoże Ci w rozwiązaniu takich problemów jak: zaburzenia osobowości, lęki, kryzysy życiowe czy trudności zawodowe. Zamiast poszukiwać w wyszukiwarce Google „Wrocław psycholog”, odwiedź jej witrynę WWW już teraz!

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Integracja sensoryczna Warszawa »

  Wpisujesz w Google „terapia autyzmu Pruszków”, ponieważ szukasz skutecznej przynoszącej rezultaty terapii? Lub interesuje Cię wczesne wspomaganie procesów rozwojowych obejmujące Warszawę? Wejdź na stronę http://integracja-sensoryczna.net, aby przekonać się o atrakcyjności oferty ANTOŚ. To ośrodek, pomagający dzieciom posiadającymi dysfunkcje. Mający doświadczenie profesjonaliści wykorzystują same skuteczne terapie, m.in. integrację sensoryczną na terenie Warszawy, bądź kurację Johansena (pełny opis znajdziesz na: http://integracja-sensoryczna.net). Warto zdać się na ofertę ANTOŚ, ponieważ funkcjonuje w tym miejscu przedszkole i żłobek. Dla dużego grona rodziców to najlepsze przedszkole dla dzieci autystycznych w Warszawie, o czym przekonasz się, wchodząc na stronę www.integracja-sensoryczna.net. Gorąco polecamy.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog dziecięcy z dużym doświadczeniem – Poznań i okolice »

  Współpracująca z małymi dziećmi oraz starszymi dziećmi psycholog z Poznania (luboński psycholog dziecięcy) o specjalności klinicznej oferuje konsultacje (pomoc psychologa z Poznania) przy kłopotach związanych z nauką, zaburzeniami lękowymi albo samooceny dziecka. Informacje na temat kompetencji psychologa, a także gabinetów (godzinna wizyta kosztuje 75 zł), w których przyjmuje można odszukać na http://psycholog-dladziecka.pl. Prócz tego psycholog dziecięcy w Poznaniu współdziała ze szkołą rodzenia, w której organizuje spotkania dla przyszłych rodziców z zakresu psychologicznego dojrzewania dziecka, a także prowadzi konsultacje dla dzieci z Poznania, które cechują kłopoty np. ze zbyt ubogim słownictwem.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »

Psychologia - nowa strona:

Adres: