Strony z województwa Kujawsko-pomorskie:

 • Rynny Bydgoszcz »

  Jeżeli budujesz dom albo przed Tobą naprawa pokrycia dachowego (dachy Bydgoszcz), to oferujemy Ci pomoc w zakresie zaopatrzenia w wysokiej jakości artykuły dekarskie. Dachstal to firma, która od blisko 20 lat działa w branży oraz współpracuje z innymi firmami prowadzącymi usługi dekarskie. Firmowa propozycja zawiera, przykładowo: rynny w Bydgoszczy stalowe oraz dachówki ceramiczne czy betonowe, okna do dachów w Bydgoszczy. Prócz tego dostępna jest rozmaitego typu blachodachówka w Bydgoszczy. Polecamy przy tym usługi związane, przykładowo z montażem zadaszeń, przechowywaniem produktów na dozorowanym terenie. Tym, którzy są zainteresowani, polecamy galerię fotografii przedstawiającą nasz dorobek.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc rodzinie alkoholika »

  Twym kłopotem jest alkoholizm w rodzinie? Nadużywający alkoholu osobnik z waszej rodziny nie chce słyszeć o leczeniu, a detoks to jedynie czubek góry lodowej? Zaznajomcie się zatem z ofertą prywatnego ośrodka zapewniającego skuteczne odtrucia alkoholowe i przede wszystkim leczenie alkoholizmu w niezmiernie wygodnych warunkach. Znakomicie urządzone, zapewniające wszelki komfort apartamenty dla chorych, sposobność korzystania z sauny, indywidualnie dobierane terapie to zaledwie fragment bogatej propozycji adresowanej do pijących nałogowo. Prawdopodobnie uda wam się przekonać pijącego, że odwyk w tak wyspecjalizowanym ośrodku rozwiąże wszelkie wasze kłopoty.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa notebooków »

  Aktualnie urządzenia, typu konsole odznaczają się dużym zainteresowaniem. Propozycja ofertowa naprawa Xbox lub serwis Xbox udostępniania przez FINALTECH Serwis Notebooków Bydgoszcz, umożliwia bez kłopotów korzystać z tych sprzętów. Firma ta jako specjalista w usługach, typu serwis laptopów, także w reparacja konsol należy do najwyższej jakości ekspertów. Na łamach swojej strony online udostępnia spis usług, jakie gwarantuje w tej dziedzinie. Wybierz FINALTECH – Naprawa Komputerów Bydgoszcz, a Twój sprzęt będzie działał znakomicie!

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak przestać pić »

  Prywatny ośrodek terapii uzależnień oferuje swoim klientom wsparcie w terapii uzależnień różnego typu. Dlatego też w przebogatej ofercie placówki znajduje się cykl terapeutyczny przeznaczony dla osób, zamierzających zwalczyć uzależnienie od komputera, klientów cierpiących na alkoholizm, jak również tych, których codzienną egzystencję uniemożliwia uzależnienie od hazardu. Mając na uwadze problemy jakie towarzyszą nałogom, leczenie uzależnień jest kontynuowane przez okres od 6 do 8 tygodni i by terapia odwykowa rozwiązała problemy raz na zawsze, lecznica poleca swoim klientom także możliwość korzystania z pomocy specjalistów w ciągu najbliższego roku po zakończeniu terapii.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Współuzależnienie »

  By realizowane odtrucie alkoholowe, jak też innego typu działania, mające na celu leczenie uzależnień naprawdę były efektywne, potrzebują one dużego zaangażowania. Powinno ono odznaczać zarówno osobę, która uzależnienie od alkoholu pragnie zwalczyć, jak i tych, którzy świadczą specjalistyczną pomoc w tej kwestii. Z tego rodzaju sytuacją ma się do czynienia w ośrodku OAZA. Osobom, które wybiorą się na leczenie odwykowe, ten zawodowy ośrodek odwykowy gwarantuje bardzo dobrej jakości wsparcie. Dokładniejsze dane na temat współuzależnienia, jak i specyfikację ośrodka odnaleźć można na stronach klinika-oaza.pl już teraz.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienie od internetu »

  Każdy, kto potrzebuje niezależnego zakładu oferującego, m.in. leczenie alkoholizmu lub innych uzależnień (np. od Internetu lub narkotyków), może bez obaw zainteresować się zakresem usług OAZA. Ten intymny, a także komfortowo przygotowany obiekt okazuje się być odpowiednim miejscem, gdzie zamknąć mamy okazję skutecznie takie schorzenia, jak choćby współuzależnienie. Co jest kluczowe, stosowana tam terapia uzależnień opiera się na pełnym dobraniu do potrzeb poddającego się terapii. Więcej szczegółowych informacji spotkać możemy na witrynie www.osrodek-oaza.pl.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: