Strony z województwa Pomorskie:

 • Ecomer »

  Szukasz tanich leków poprzez wpisywanie w wyszukiwarce takich fraz, jak przykładowo „Biovital cena”? Założona i zarządzana przez nas apteka internetowa to sklep dla Ciebie! Tym, co nas wyróżnia jest bardzo szeroki wybór różnego rodzaju preparatów sprzedawanych bez recepty, takich jak: kosmetyki dermatologiczne (wliczając w to preparaty firmy Cetaphil, przykładowo Cetaphil emulsja), nutrikosmetyki czy sprzęt medyczny. Jako że w ofercie posiadamy również suplementy, w atrakcyjnej cenie możesz również kupić przykładowo artykuły marki Bodymax. Przystępne ceny to dla nas coś bardzo istotnego, dlatego też regularnie oferujemy nowe promocje (każdego dnia) oraz proponujemy klientom innego rodzaju wyprzedaże.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcyjne gospodarstwo agroturystyczne na Kaszubach »

  Ile razy w gazetach czytasz „perfekcyjne wakacje Kaszuby – poznaj prześliczne miejsce!” albo nawet „zaklep sobie domek nad jeziorem Kaszuby, zobacz lokalne piękno”? Twórcy tych anonsów czynią słusznie, reklamując ten wspaniały obszar Polski. Ten rejon inspiruje, a agroturystyczne gospodarstwo KOZIOŁKOWO oferujące wczasy Bory Tucholskie gwarantuje wszystko, co potrzebujesz do intensywnego, zdrowego wypoczynku. Nie wpisuj już w pasek wyszukiwania „jazda konna Bory Tucholskie” – w naszym gospodarstwie też się tym nacieszysz!

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domki nad jeziorem Kaszuby »

  W przypadku, jeżeli zaliczasz się do osób, jakie doceniają wypoczynek ma łonie natury oraz interesują się działalnością agroturystyczną na Kaszubach, musisz przekonać się, co może zaoferować gospodarstwo agroturystyczne Jazda Konna Kaszuby. Na dzień dzisiejszy oferta ośrodka KOZIOŁKOWO obejmuje wiele letniskowych domków w rejonie Borów Tucholskich, pole namiotowe oraz komfortowe pokoje w pensjonacie. Nie musisz nadal poszukiwać godnego zaufania ośrodka wczasowego na Kaszubach! Plusem ośrodka jest jego zlokalizowanie w niesamowicie atrakcyjnej okolicy, jak również ekologiczna kuchnia podawana gościom w formie bufetu.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum żywienia optymalnego »

  Placówka Arkadia Lido to centrum żywienia optymalnego znajdujące się w Jastrzębiej Górze, które poleca leczenie dietą i bez stosowania leków różnych schorzeń, w tym choroby serca. Zajmujemy się też leczeniem cukrzycy i uczymy, jak żyć z tą chorobą. Ośrodek poleca także leczenie miażdżycy, jak również chorób wątroby. Dzięki konsultacjom z lekarzem ustalamy stan zdrowia pacjenta, jak również ustalamy spersonalizowaną terapię dla każdego. Ośrodek zlokalizowany jest w pobliżu lasu i morza i zapewnia poprawę stanu zdrowia, jak również miły wypoczynek.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: